top of page

SSS

 • Ürünümün teslimat tarihini nasıl öğrenirim?
  Beğendiğiniz ürünün seçimini yaptıktan sonra "Sepete Ekle" butonu altında teslimat tarihini görebilirsiniz. Siparişinizin teslimat tarihini görmek için navyturkiye.com üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparişlerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada "Tahmini Teslimat Tarihi" başlığında teslimat tarihinizi görebilirsiniz.
 • Ürün iade şartları nelerdir?
  İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve iade talebinin 15 gün içerisinde yapılması önemlidir. İncelendikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Giyilebilir ürünler, hijyen unsuru olan ürünler, vintage koleksiyon ürünleri, kişiye özel tasarım ürünleri ve elektronik ürünlerde sadece değişim vardır, iade yapılmamaktadır.
 • Ödeme seçenekleri nelerdir?
  Tüm kredi kartları, banka kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş seçeneklerimiz bulunmaktadır.. Havale ve EFT ile ödemelerde 50 TL indirim ve kargo ücretsizdir.
 • SSS?
  www.navyturkiye.com linkinden giriş yapın. Açılan sayfada ''Üyelik Formu''nu doldurun ve ''Üyeliği Tamamla'' butonu ile kayıt olabilirsiniz. Ardından üyeliğiniz aktif olacaktır.
bottom of page