top of page

Mağaza Politikası

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine her türlü öneri ve sorunuzu  iletebilirsiniz. Mesaj gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz mesaj atabilirsiniz. En hızlı şekilde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. 

İlkelerimiz doğrultusunda; bilgilerin uygun seviyede korunmasını garanti altına almak için, kontrolleri sıkılaştırmak, yetkisiz erişimleri engellemek, gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini garanti altına almak, üçüncü taraf bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamak, bilgi güvenliği ihlal olaylarını ve şüpheli bilgi güvenliği aktivitelerini raporlama/bildirim altyapılarını kurmak, gerekli noktalarda araştırma yapmak için gerekli desteği sağlama çalışmaları gerçekleştirilir. 

Gizlilik ve Güvenlik

Ziyaretçi bilgilerinin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Navy veya ilgili kuruluş, sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

 

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Navy'den bağımsız olarak ilgili Banka veya Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmekte olup Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler tarafımızdan görülmez ve kaydedilmez. Sitemize üyelik, (varsa) ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Toptan Satış 

Navy ürünlerinin toptan satışı için birebir görüşme yapmanız gerekmektedir. Mağazalar veya bireysel satış yapmak isteyenlere ürün tedarikleri eksiksiz yapılarak zamanında size teslim edilmektedir. 

Ödeme Yöntemleri

+ Kredi / Banka Kartları 
+ Çevrimdışı Ödeme / Havale / EFT 

Ödemelerde 50 TL indirim + Kargo ücretsiz 

NAVY, ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. 

Ödemeler
bottom of page