top of page

Navy Hakkında

1992'den beri sinema, televizyon ve sanat sektöründe faaliyet gösteren tasarımcılarımız, Navy Türkiye ile seçkin ürünleri senin için hazırladı. Yeni sezonun en şık modellerini çok avantajlı kampanyalarıyla standartlardan farklı olan sitemizde topladık.

 

Müşterilerimize, kadın ve erkek için özenle belirlenmiş çeşitli kategorilerde çok özel benzersiz spesifik ürünler sunuyoruz. Vintage kategorisinde çok değerli koleksiyon parçalarımızı senin için vitrine yerleştirdik. Bir göz at istersen. 

Her zevke uygun olan tasarımlarımız ve sana özel ürünlerimizi, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize özel ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimiyle sunuyoruz. Özel indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşteri mutluluğu ve üyelerimizin memnuniyeti bize güç veriyor. Güvenli ve keyifli bir alışveriş yaşamanız için çok çalışıyoruz. 

NavyOffice2.png
- NavyLogo3D2024.png
NavyOffice3.png

Show Business Tasarımları

1992'den beri sinema, televizyon ve sanat sektöründe halen faaliyet gösteren profesyonel tasarımcılarımız, Navy Türkiye ile seçkin ürünleri senin için hazırladı. NAVY, güvenli dijital alışveriş keyfiyle spesifik ürünleri sana ulaştırıyor.

bottom of page